سوالات متداول

سوالات متداول

بله؛ قیمت های تمامی اجناس و جواهرات موجود در سایت، به صورت روزانه و با توجه به نرخ روز ارز به روز می‌شوند.

ضمن اینکه تمامی اعداد مربوط به قیمت‌ها با تخفیف در نظر گرفته شده،‌ کاملا رو به پایین گرد شده‌اند.

بله؛ گروه مارکتینگ جواهری پریسا مظفریان در راستای ایجاد تعامل و سهولت بهتر و اطمینان خاطر بیشتر، ترتیبی اتخاذ نموده که با رعایت تمام نکات فوق امنیتی، امکان پرداخت هزینه سفارش در محل نیز برای شما مشتریان عزیز مهیا باشد.

برای هرگونه درخواست مبنی بر ارجاع کالا کافیست از طریق هر یک از راه‌های تماس از جمله شماره تماس‌های شعب، ایمیل جواهری پریسا مظفریان یا مستقیما از طریق پشتیبان سایت (۸۷۵۱۴۱۹-۰۹۳۸) این مهم را اعلام کنید.

پس از بررسی دلیل مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش این مجموعه ، هماهنگی لازم با شما جهت مرجوع کردن وجه صورت می‌گیرد. و اگر قصد خرید و سفارش محصول دیگری داشته باشید پس از دریافت وجه پرداخت شده بابت سفارش قبلی، می توانید سفارش جدید خود را  ثبت کنید.

لینک ورود به فرم درخواست مرجوعی کالا

در قسمت انتهایی سایت و در بخش خدمات مشتریان بر روی گزینه “پیگیری سفارش” کلیک کنید .

در صفحه باز شده با وارد نمودن اطلاعات شناسه سفارش و ایمیل مربوطه به راحتی می تواند سفارش خود را رهگیری کنید.

پاسخ

بله؛ با مراجعه به حساب کاربری در بخش اطلاعات حساب کاربری همواره می‌توانید در هر زمان، اطلاعات خود را به راحتی ویرایش کنید.

برای اینکار کافیست سفارش ابتدایی خود را در سبد خرید خود لغو و پس از آن به سفارش جواهر و انتخاب دیگرتان اقدام کنید.

پس از انتخاب سفارش خود و پر کردن فرم مربوطه با انتخاب یکی از درگاه‌های پرداخت و با وارد نمودن اطلاعات کارت بانکی خود می‌توانید هزینه خرید خود را پرداخت و سفارشتان را به صورت نهایی ثبت کنید.

در راستای رضایت مندی مشتریان و کاربران عزیز، تمامی جواهرات شامل گارانتی استرداد ۳ روز و تعویض ۵ روز از زمان تحویل کالا می‌باشند.

گروه مارکتنیگ جواهری پریسا مظفریان در راستای تعهدات خود نسبت به مشتریان، تمام تلاش خود را وقف حفظ سلامت سفارشات شما می‌نماید تا این سفارشات بدون هیچ آسیبی و در کمال صحت و سلامت به دستان شما برسد. با تمام این اوصاف، مسئولیت هر گونه خسارتی که در زمان حمل و نقل و ارسال به کالا وارد شود بر عهده ما بوده و خسارت آن از جانب مجموعه ما جبران می‌شود. بدین منظور خریداران محترم باید موارد و آسیب‌های وارد شده در هنگام حمل و نقل را طی مدت حداکثر ۲۴ ساعت به واحد پشتیبانی و یا کارشناسان مجموعه اطلاع دهند تا تمهیدات لازم انجام گیرد.

در صورت بروز هر گونه ناهمخوانی در سایز جواهر با سایز اندام مربوطه، می بایست طی مدت حداکثر ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا ، این موضوع را از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان خدمات پس از فروش ما درمیان گذاشته تا کالای فوق الذکر به یکی از شعب ما بازگردانده شده و پس از کارشناسی در اسرع وقت با تعیین سایز دقیق و متناسب با اندام شما ، کالای خریداری شده مجددا برای شما ارسال خواهد شد.

در صورت پرداخت حداقل ۷۰ درصد از هزینه سفارش در روز ثبت، قیمت جواهر متناسب با نرخ روز ارز در همان روز ثبت سفارش محاسبه خواهد شد و باقی بهای جنس هم در روز تحویل از مشتریان اخذ می‌شود. ولی در صورتی که در روز ثبت سفارش کمتر از ۷۰ درصد بهای جواهر به عنوان بیعانه پرداخت شود، در این صورت قیمت جواهر بر مبنای نرخ روز ارز در روز تحویل سفارش محاسبه شده و باقی بهای جنس در روز تحویل از مشتریان اخذ می گردد.( بدین منظور و قبل از ثبت نهایی حتما با شعب ما تماس گرفته و پس از مشاوره با کارشناسان مجموعه مدل سفارش خود را تعیین کنید)

ارسال سفارشات و خریدهای انجام شده برای مناطق ۲۴ گانه تهران و همچنین تمامی شهرستان های سراسر ایران توسط پست امین مجموعه و یا پست پیشتاز انجام گرفته و تمامی مرسولات بیمه خواهند بود. چنانچه در خواست مشتری به جز شرایط فوق و به طریق دیگری باشد، هزینه آن بر عهده مشتری خواهد بود.

در هنگام سفارش، و در مرحله تکمیل فرم اطلاعات مربوطه یک بخشی به عنوان توضیحات در نظر گرفته شده است که شما می توانید هر گونه ملاحظات و قیود خود را به سهولت در آن محل ثبت کنید.

گروه مارکتینگ جواهری پریسا مظفریان قبل از ارسال سفارش مشتریان با وی تماس گرفته و هماهنگی های لازم انجام می شود . چنانچه در این صورت و با وجود هماهنگی انجام شده، در زمان تحویل کالا مشتری برای گرفتن بسته حاضر نباشد، کالا برگشت خورده و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می‌باشد.

بنا به دستور قضایی پلیس فتا و ستاد مبارزه با جرایم سایبری، خرید از درگاه اینترنتی باید توسط کارت شخص تحویل گیرنده صورت گفته باشد. به همین جهت برای خرید های شما چنانچه اولین خریدتان از سایت ما باشد، این احراز هویت بدین صورت انجام میگیرد که شماره کارت بانکی شما با شماره کارتی که در درگاه ما ثبت شده تطبیق داده می شود و در هنگام تحویل محصول نیز کارت شناسایی رویت می گردد.

بستن
مقایسه