درباره ما

دیپاچه‌ای از جواهری پریسا مظفریان

مظفریان، یک خانواده اصیل و ایرانی می‌باشد. این خانواده بیش از ۳ قرن است که در صنعت طلا و جواهر فعالیت می‌کنند و نام مظفریان در ایران با خوشنامی و نوآوری در این حرفه شناخته می‌شود.

اکنون اعضای این خانواده بزرگ در ایران و دیگر کشورهای جهان مانند آمریکا، کانادا ، آلمان و … به همین بیشه مشغول‌اند و باعث افتخار و سربلندی این نام می باشند. این نام ۶ نسل است که یکی از تجارت‌های موفق ایران را در بر دارد و از موفق‌ترین تاجران جواهر می‌باشند. این خاندان بزرگ و دارای قدمت ارزشمند، فعالیت خود را از عهد قاجاریه با ساخت و طراحی ساعت‌های شاه آغاز نموده است و سپس در بازار بزرگ تهران به ادامه‌ی این کار پرداختند .

این تجارت به شکل ارثی در نسل‌های خاندان مظفریان دست ‌به‌ دست شده و وارد عرصه‌ی بین المللی شد.

سرکار خانم پریسا مظفریان، فرزند محمود مظفریان و نوه ی مظفریان بزرگ می باشد. وی با گذراندن مدارج علمی، دانشگاهی و صنعتی در حیطه ی حرفه ی موروثی اش در سال 1380، مدیریت و مسئولیت اداره شعبه اول این گالری را در خیابان کریم خان که به بورس بازار طلا و جواهرات ایران مشهور است،‌ بر عهده گرفت و در طی این مسیر با کسب تجربه بیش از پیش و برقراری تعاملی پویا با مشتریان و لطف و حمایت آنان در همراهی این برند، در سال 1397،‌شعبه دوم خود را در اقدسیه _ مجتمع تجاری آواسنتر_ تاسیس نمود.
گالری پریسا مظفریان در هر یک از شعب خود انواع سرویس جواهرات ، گردنبند ، الماس ، نیم ست ، گوشواره و خاص ترین مدل های به روز حلقه ، انگشتر و سرویس طلا و جواهرات عروس را با بهترین کیفیت و جدیدترین دیزاین ها عرضه می کند.
سابقه بیش از 300 ساله خانواده مظفریان در صنف طلا و جواهر، این خاندان اصیل و هنرمند را تبدیل به معتبرترین عرضه کننده انواع طلا ، جواهرات و سنگ های قیمتی در ایران و کشورهای مختلف کرده است.
جواهری مظفریان با فروشگاه هایی که در بازار زرگران تهران و خیابان کریم خان دارد؛ طراحی ، تولید و فروش انواع شیک ترین سرویس طلای عروس ، حلقه و انگشتر ازدواج و جواهرات نفیس و خاص را انجام داده و به مشتریان محترم به بهترین شکل ممکن عرضه می کند.

در نهایت گالری پریسا مظفریان، به عنوان یکی از اعضای این خاندان متعهد به طراحی و ساخت جواهرات نفیس و منحصر به فردی می باشد و رسالت خود را با احترام به مشتریان پایه گذاری نمود و تداوم بخشید.

جواهرات این گالری یکی از با کیفیت ترین و اصیل ترین جواهرات ایران و دنیاست.

بستن
مقایسه